Fuji NP1PU-048E
  • Fuji NP1PU-048EFuji NP1PU-048E
Fuji NP1PU-048E
Yueyang Tongtu E-commerce Co., Ltd. on ammattimainen ja laadukas NP1PU-048E myyjä Kiinassa. Voit olla varma, että ostat Fuji NP1PU-048E tehtaaltamme. Tyyppi: integroitu virtalähde Jännite: kolmivaiheinen 380V Taajuus: 50/60 Hz Lähtötaajuus: 0 - 400 Hz Nimellisvirta: 48A
Tuotteen edut
Fuji NP1PU-048E 24 W virtalähteenä on kooltaan erittäin kompakti ja se asennetaan tavallisella 35 mm:n DIN-kiskon kiinnitysmenetelmällä, joka voidaan sijoittaa sähkökaappiin. Se on varustettu täydellisellä suodatuspiirillä ja täyttää tiukat teollisuustason sähkömagneettisen yhteensopivuuden (EMC) standardit, kuten EN61000. Se kestää tehokkaasti sähköverkon aiheuttamia häiriöitä ja sillä on erittäin alhainen sähkömagneettinen säteily, joka ei vaikuta lähellä olevaan PLC:hen tai taajuusmuuttajaan. Epänormaalin toiminnan sattuessa se katkeaa automaattisesti tai siirtyy toimintatilaan ja palautuu automaattisesti vian korjaamisen jälkeen, mikä todella varmistaa loppupään laitteiden turvallisuuden.
Sovellus
Parametrit
Tuotteen malli
Fuji NP1PU-048E
Tuotesarja
MICREX-SX / PS-sarjan laajennusyksikkö
Moduulin tyyppi
DC-tulon laajennusyksikkö
Syöttöpisteiden määrä
8 pistettä
Tulojännite
DC 24V
Tulovirta
Noin 7mA (tyypillinen)